بعد از تهران میلیون اخبار اقتصادی و بازرگانی

بعد از: تهران میلیون اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار حوادث تعطیلی آموزشگاه رقص‌های غربی

فرمانده سپاه شاهرود از شناسایی و دستگیری اعضای یک شبکه آموزش رقص های غربی، تهیه فیلم و ویدئو های رقص و انتشار آن در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و .

تعطیلی آموزشگاه رقص های غربی

عبارات مهم : آموزش

فرمانده سپاه شاهرود از شناسایی و دستگیری اعضای یک شبکه آموزش رقص های غربی، تهیه فیلم و ویدئو های رقص و انتشار آن در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … خبر داد.

به گزارش گروه تحریریه سایت، سرهنگ حمید دامغانی فرمانده سپاه شاهرود گفت: اعضای یک شبکه آموزش رقص های غربی زومبا و شافل و تهیه فیلم و ویدئو های رقص و انتشار آن در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … در شاهرود شناسایی و دستگیر شدند.

دامغانی افزود: اعضای شبکه آموزش رقص های غربی با جذب دختران و پسران و آموزش رقص های غربی که ضمن تهیه فیلم آن را در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … از جمله خبر رسان تلگرام و اینستاگرام منتشر می کردند حین آموزش و تهیه ویدئو دستگیر شدند.

تعطیلی آموزشگاه رقص‌های غربی

وی ادامه داد: بعد از وصول گزارشاتی مبنی بر فعالیت این گروه که با آموزش انواع رقص های غربی و تهیه ویدئو و انتشار آن عوض کردن سبک زندگی، ترویج بی حجابی و قبح زدایی از این عنوان را دنبال می کردند، شناسایی اعضای شبکه و رصد فعالیت آنان به وسیله نیروهای شرکت اطلاعات سپاه در دست بررسی قرار گرفت.

فرمانده سپاه شاهرود تصریح کرد: بعد از رصدهای انجام گرفته از سوی نیروهای اطلاعات سپاه شاهرود مکان مهم اعضای این شبکه شناسایی و با صدور حکم قضایی از سوی دادستان شهرستان شاهرود در یک اقدام ضربتی اعضای این شبکه مشمول بر 4 پسر و دو دختر در یک جلسه مختلط و در حال تهیه فیلم دستگیر شدند و مستنداتی از فعالیت این افراد کشف و ضبط گردید.

فرمانده سپاه شاهرود از شناسایی و دستگیری اعضای یک شبکه آموزش رقص های غربی، تهیه فیلم و ویدئو های رقص و انتشار آن در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و .

با دستگیری متهمان و شنیدن بیانات آنان مشخص شد این افراد به غیر از جذب دختران و پسران جوان و آموزش انواع رقص های غربی به آنان و انتشار ویدئو در شبکه های اجتماعی، در جهت عوض کردن فرهنگ جوانان و نوجوانان شهرستان و قبح زدایی از عنوان کشف حجاب در اماکن تفریحی داخل شهر (پارک ها، بلوار و بوستان ها ) نیز اقدام به کشف حجاب کرده و بعد از تهیه فیلم و تصویر آن را در گروه ها و کانال های تلگرامی و اینستاگرام منتشر می کردند.

دامغانی همچنین از وصول گزارشاتی مبنی بر فعالیت بعضی گروه های مشابه که در سالن های ورزشی بانوان اقدام به آموزش انواع رقص می کنند خبر داد و افزود: این اقدام ضمن ایجاد نارضایتی جهت اکثریت بانوان شده است و باعث شده است تا جهت حضور در کلوب های ورزشی با مسئله مواجه شوند و به خوبی نتوانند از فضاهای ورزشی سطح شهر استفاده کنند.

فرمانده سپاه شاهرود با تاکید بر نظارت زیاد مسئولان بر عملکرد سالن های ورزشی بانوان خاطرنشان کرد: متاسفانه ترویج و آموزش رقص به نام ورزش در کلوب های ورزشی بانوان یک معضل جدی است که هیچ تناسبی با فرهنگ ایرانی- اسلامی نداشته و حوزه های فرهنگی و اجتماعی جامعه را درگیر کرده است

تعطیلی آموزشگاه رقص‌های غربی

واژه های کلیدی: آموزش | ویدئو | تلگرام | شاهرود | آموزشگاه | اینستاگرام | شبکه های اجتماعی | کانال های تلگرام

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs